برندمارکت تضمین می کند، کلیه کالای موجود در وب‌سایت با نشان اصالت و از نظر فیزیکی سالم به دست مشتریان محترم برسند.و توصیه می شود قبل از سفارش محصول، از انتخاب خود از هر لحاظ مشخصات کالا را کاملا مطالعه و بررسی بفرمائید و درصورت نیاز؛ با متخصصین برندمارکت ، مشاوره و نسبت به خرید خود اطمینان کامل حاصل نمایید.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش :

اطلاعات هر محصول در‌سایت برندمارکت ، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب ‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آن‌ها و برندمارکت مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. همچنین برندمارکت مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با هنرمند تولیدکننده کالاست.

شرایط خاص بازگشت کالا

 • اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا توسط مشتری ، از طریق ثبت تیکت به امور مشتریان برندمارکت اطلاع داده شود. پس از بررسی و تایید کارشناسان برندمارکت در صورت احزار مشکل اصالت یا ایراد فنی ، کالای خریداری شده در صورت موجود بودن تعویض و در صورتیکه کالای مورد نظر مشتری در فروشگاه موجود نباشد، وجه پرداختی مسترد خواهد شد.
 • چنانچه کالای خریداری شده آسیب دیده، شکسته یا همراه ایراد فیزیکی و ظاهری باشد، به صورتی که در هنگام دریافت کالا از مامور پستی، قابل تشخیص باشد، از تحویل‌ گرفتن و باز کردن بسته بندی مرسوله خودداری فرمایید و صورتجلسه دریافت کالا را تایید نفرمایید تا مرسوله ، مجددا جهت بررسی به برندمارکت بازگردانده شود. در غیر اینصورت لازم است حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا توسط مشتری، به امور مشتریان برندمارکت اطلاع داده شود.
 • قبل از بازکردن و استفاده از محصولات دارای تاریخ مصرف ؛ به تاریخ انقضا ، تطابق کالا با سفارش و سایر موارد توجه فرمایید.در غیر اینصورت لازم است حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا توسط مشتری، به امور مشتریان برندمارکت اطلاع داده شود.
 • با بازگرداندن کالای خریداری شده، لازم است کالاهای هدیه ارسال شده به مشتری نیز بازگشت داده شود. لازم به ذکر است کالاهایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایت مسایل بهداشتی نمی‌توانند بازپس داده شوند، مشمول این بند نمی باشند.

نکات مهم در خصوص شرایط بازگشت کالا:

 • شرط لازم برای بازگشت کالا ، ارائه جعبه اصلی خود محصولات خریداری شده ، وجود ملحقات، جدا نشدن و مخدوش نشدن لیبل اصالت و برچسب از کالا و خارج نشدن محصول از حالت اولیه (پلمپ) است.
 • برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی جعبه اصلی محصولات خریداری شده یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان بازگشت کالا را از بین خواهد برد.
 • کارشناسان امور مشتریان برندمارکت بعد از بررسی درخواستهای اعلام شده در مورد تعــویض، جایگزینی و یا استــرداد هزینه از طریق سیستم پشتیبانی تصمیم اتخاذ شده را اعلام خواهند نمود.
 • تعویض کالا مشروط به موجود بودن کالای مورد نظر در انبار است. در صورت نا موجود بودن کالای خریداری شده، به انتخاب مشتری، کالا با کالای مشابه دیگر تعویض خواهد شد.
 • درصورت احراز شرایط بازگشت کالا، مبلغ پرداختی مشتری ظرف مدت 3 روز کاری از زمان دریافت کالای مرجوعی ، به مشتری عودت خواهد شد.
 • کارت های هدیه مشمول شرایط بازگشت نمی باشد.

هماهنگی برای بازگشت کالا

 • چنانچه کالای خریداری شده، شامل شرایط بازگشت کالا باشد، به منظور بازگشت کالا ، لازم است از طریق ثبت تیکت به امور مشتریان برندمارکت اطلاع داده شود.
 • چنانچه کالای خریداری شده، شامل شرایط بازگشت کالا باشد، هزینه عودت کالا بر عهده برندمارکت می باشد، از اینرو، پس از بازگشت کالا به برندمارکت لازم است برگه پستی همراه با بسته به برندمارکت عودت داده شود. در صورت عدم ارسال فاکتور پستی، امکان عودت هزینه ارسال میسر نمی باشد.
 • جهت هماهنگی برای بازگشت کالا با واحد امور مشتریان برندمارکت به شماره 02128425751 تماس حاصل فرمایید.