چرا فروش در برند مارکت؟

sell-on-advantage-support

پشتیبانی

شما می‌توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته درخواست پشتیبانی خود را از طریق پنل کاربری ثبت نمایید. در سریع‌ترین زمان ممکن به درخواست پشتیبانی شما رسیدگی خواهد شد.

sell-on-advantage-low-commission

کارمزد پایین و شفاف

در برند مارکت، هیچ هزینه اضافی بابت ایجاد فروشگاه، ثبت محصولات و … پرداخت نمی‌کنید. همچنین محدودیتی در تعداد کالاها و سفارش‌ها و یا مدت زمان ثبت فروشگاه وجود ندارد. تنها تا 6 درصد پس از فروش نهایی محصول، به عنوان کارمزد در نظر گرفته می‌شود.

sell-on-advantage-increase-sales

افزایش فروش

برند مارکت با بهره‌گیری از دانش روز بازاریابی و تبلیغات، تلاش می‌کند فضایی مطمئن برای فروش محصولات دست‌ساز ایجاد نماید تا سازندگان محصولات دست‌ساز بتوانند با خیالی آسوده از فروش محصولات، به فعالیت تخصصی خود بپردازند.

sell-on-advantage-mobile-management

مدیریت آسان و سریع

از طریق سایت و پنل مدیریت برند مارکت، به سادگی قادر خواهید بود تمام بخش‌های فروشگاه خود از جمله محصولات، فروش‌ها، حسابداری، ارتباط با مشتریان و … را یک‌جا مدیریت نمایید و وابستگی به شبکه‌های اجتماعی و نرم‌افزار‌های پیام‌رسان مختلف را به حداقل برسانید.

sell-on-advantage-safe-secure

پرداخت امن

در زمان ثبت سفارش، تمام هزینه‌ها به‌صورت آنلاین توسط مشتری پرداخت می‌شود و تا زمان تایید تحویل سفارش، نزد برند مارکت به‌صورت امانت باقی می‌ماند. پرداخت امن برند مارکت، صحت و سلامت انجام معامله را برای مشتری و فروشنده تضمین می‌نماید.

sell-on-advantage-standard-categories

دسته‌بندی‌های استاندارد

برند مارکت ، مجموعه کاملی از دسته‌بندی‌های استاندارد محصولات دست‌ساز دارد. استفاده از این دسته‌بندی‌ها علاوه بر ساده‌سازی جستجوی کالاها برای مشتریان، نیاز به تعریف و ایجاد دسته‌بندی برای فروشگاه را هم مرتفع می‌سازد.